Dni otwarte 25-29.04.2022 r.

W dniu 25.04.2022 r. w ramach dni otwartych do naszej szkoły zawitali uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 w Sierpcu. Na wstępie wszystkich przybyłych powitała oraz oprowadziła po szkole Pani Izabela Jezierska – nauczyciel klasy fortepianu. Pani Izabela podkreśliła, że szkoła ma bardzo dobre warunki lokalowe oraz posiada wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną i odpowiednie wyposażenie. Następnie uczniowie z klasy fortepianu Pani Agnieszki Zdziarskiej: Paulina Sobolewska, Maja Rakowska, Aleksy Sękowski oraz Jonatan Kuskowski zaprezentowali ciekawy program artystyczny. Występy wzbudziły ogromne zainteresowanie zgromadzonej publiczności i zostały nagrodzone gromkimi brawami.

Mamy nadzieję, że przyszłym uczniom spodobała się nasza szkoła i 1 września spotkamy się na uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego 2022/2023 🙂

cd. dni otwartych 🙂

28.04.2022 r. w czwartek zawitali do nas uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 w Sierpcu. Na początku spotkania Pan Sławomir Makowski opowiedział kilka ciekawostek na temat fortepianu. Uczniowie naszej Szkoły: Weronika Żuchińska, Joanna Włodarska, Julian Piotrowski oraz Kacper Grabowski zaprezentowali swoje umiejętności przed swoimi kolegami i koleżankami. Pani Izabela Jezierska opowiedziała o instrumentach na jakich przyszli uczniowie mogą się nauczyć grać. Pan Makowski na fortepianie zagrał I część Sonaty Księżycowej Ludwiga van Bethovena. Na koniec spotkania zrobiliśmy sobie pamiątkowe zdjęcie 🙂